0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Bina Altı Su Depoları

Bina altı su depolarının kalite ve özelliği iki açıdan önem taşımaktadır. Bunlardan ilki bina zemininde yer alan deponun çürüme ve sızdırma gibi unsurları barındırmaması yapı ömrü açısından son derece önemlidir. Sızdıran bir depo sürekli zemin betonunu nemlendirerek bina ömrünü olumsuz olarak etkileyecektir. Bir diğer unsur ise girişi dar olan zemin katlara deponun nasıl yerleştirileceği konusudur?

Yukarıda saydığımız en önemli sorunlar için temel çözüm Karmod bina altı su depolarıdır. Giber glass katmanlarla desteklenerek yüksek mukavemet içeren Karmod depo ürünleri pütürsüz yüzeyi, dayanımı, sızdırmazlığı, kolay bakımı ve yosun tutmaz kolay temizlenme özelliği ile benzerlerinden üstün özellikler taşır.

Yer altı yapılarında temel sorun olan girişi dar mekanlara özel olarak geliştirilen demonte birleşimli sistem yer altı su deposu Karmod kalite güvencesiyle üretilmektedir. Demonte sistemle kolayca kurulum yerine sevk edilen depo birleşenleri Karmod uzmanlarınca montajlanarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Bina Altı Su Deposu

Yukarı Çık